Beschikbare accommodaties (Camping Le Picard)
...
1/11
Groentetuin.
...
Aan de rand van de stad. Omgeven door velden en weiden.
Le Clos Picard
14330 Tournières
Normandie
Frankrijk
Breedtegraad 49° 13' 51" N (49.230862)
Lengtegraad 0° 55' 56" W (-0.93233)
Algemene toestand van de camping
9.3Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
9.7staanplaats of accommodatie
9.3Prijs-kwaliteitverhouding
9.4Vriendelijkheid van het personeel
9.5Erg goed8
ANDREW S
Groep
3 weken geleden
👍 Zeer aardige campingeigenaren, zeer gastvrije voorzieningen, modern en van een zeer goede standaard, grote plekken. Zou het zeker aanbevelen. Plek/huisvesting: Groot en vlak met elektriciteit en water. 👎 Gratis WiFi niet goed op onze plek. Plek/huisvesting: Heeft een continentale adapter nodig. D
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch9
Alain H
Huuraccommodatie
Paar
september 2025
👍 Een perfect verblijf! Camping perfect onderhouden, onberispelijke netheid. Alles is bedacht en aangepast aan iedereen. Delphine & Laurent zijn zeer gastvrij, zeer attent en altijd aanwezig bij elke aanvraag. Locatie/Huuraccommodatie: heel comfortabel, goed uitgerust, terras met ligstoel en tafel.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch9
marc D
Staanplaats
Alleen
september 2025
👍 Tres bien, malgré les nuages et le soleil caché, je fais quelques longueurs dans la piscine. Le nouveau bloc sanitaire mérite 10/10 pour propreté, les douche chaude? Standplaats/Huuraccommodatie: trés bien, calme
Goed7
Joel V
Huuraccommodatie
Paar
september 2025
👍 De rust, de omgeving, de vriendelijkheid, de netheid. Locatie/Huisvesting: Schoon, goed ingericht, 👎 Het was onmogelijk om naast de stacaravan nummer 37 te parkeren, je moest 50 meter verderop parkeren, en als het regent is het niet leuk om de spullen uit te laden...jammer. En er was 's avonds ni
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Peter J
Huuraccommodatie
Groep
september 2025
👍 Rustige camping, vreindelijke eigenaars, mooie plaatsen Standplaats/Huuraccommodatie: Prima: alle belangrijke voorzieningen aanwezig, uitzonderlijk schoon. 👎 WIFI !!! Een wifi verbinding waarin je alleen, als je geluk hebt en veel tijd beschikbaar, je mail kan binnenhalen, is niet meer van deze t
Fantastisch10
Kevin W
Staanplaats
Alleen
september 2025
Duim omhoog! Geweldige tussenstop, veel te zien, ideaal gelegen en zeer comfortabele, schone faciliteiten en attent personeel. Plaats / huuraccommodatie: Gewoon ideaal Plaats / huuraccommodatie: Niets.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch9
Hal J
Staanplaats
Groep
september 2025
🤝 Mooie locatie. Goede voorzieningen. Plek/huren accommodatie: Plek gemarkeerd door hagen.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
NATHALIE R
Huuraccommodatie
Paar
september 2025
👎 De grootte van de camping, de beschikbare faciliteiten (jeu de boules, zwembad), de kwaliteit van onze cottage en de ligging van de camping Locatie/Verblijf: perfect, uitgerust met een vaatwasser (de luxe op vakantie) 👎 de kwaliteit van het WIFI en het 4G-signaal (maar daar kunt u niets aan doen)
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Sanitair
2.5
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
3.5
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
0.0
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
2.5
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
3.5
Boodschappen
Eetgelegenheid
Staanplaats | ||
Laagseizoen | Korting % | Per nacht |
31-03 - 30-06 | -15% |
|
09-09 - 31-10 | -15% |
|
Hoogseizoen prijs per nacht | |
Stel | vanaf 33,00 EUR |
Gezin | vanaf 39,20 EUR |
Laagseizoen prijs per nacht | |
Stel | vanaf 23,00 EUR |
Gezin | vanaf 28,90 EUR |
Extra's | |
Hond | Niet inbegrepen |
Stroom | Inclusief |
Douche | Inclusief |
Wifi | Inclusief |
Toeristenbelasting | Niet inbegrepen |
Afvalstoffenheffing | Niet inbegrepen |
Vooruitbetaling verplicht
Camping Le Picard is een vrij rustige en kleine familiecamping in Tournières in Frankrijk. Op de ruime plekken geniet je van voldoende schaduw, rust en privacy. Ontdek vervolgens het zwembad, de pluktuin en visvijver.
Op Camping Le Picard huur je een mobilhome of kom je kamperen met je eigen spullen. Terwijl jij geniet van de rust ontdekken de kinderen de speeltuin. Ga vervolgens met het hele gezin zwemmen in het verwarmde zwembad of daag elkaar uit voor een potje tafeltennis of jeu de boules. In het juiste seizoen pluk je bij de camping je eigen vers fruit.
Gooi je hengel uit in de visvijver of maak je klaar om de omgeving van Tournières te ontdekken. In de kleine campingwinkel koop je alles wat je nodig hebt om de dag door te komen. Wil je graag uit eten? Bij het zwembad vind je een restaurant met een eenvoudige menukaart.
Camping Le Picard ligt op een centrale locatie in Normandië. Liefhebbers van historie en ouders die op zoek zijn naar een educatief uitje met de kinderen worden enthousiast van de D-Day-stranden en middeleeuwse dorpen in de omgeving. Onder andere Omaha Beach, Bayeux en Caen zijn absolute aanraders om te bezoeken.
Zijn honden toegestaan op Camping Le Picard?
Nee, honden zijn niet toegestaan op de camping.
Heeft Camping Le Picard een zwembad?
Ja, Camping Le Picard heeft een zwembad. Details over het zwembad en andere voorzieningen vind je op deze pagina.
Hoeveel kost een verblijf op Camping Le Picard?
De prijzen voor Camping Le Picard kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Als je je reisdatums invoert, kun je de prijzen zien. Voer hier je reisgegevens in.
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping Le Picard?
Heeft Camping Le Picard sanitair voor minder validen?
Is er internet op Camping Le Picard?
Wanneer is Camping Le Picard open?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping Le Picard?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Camping Le Picard?
Heeft Camping Le Picard een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Camping Le Picard?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping Le Picard?
Is er een complete camperservicestation op Camping Le Picard?